Ne0n Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne0n Forum

Ne0n Forum..
 
KazaloPortálIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Dekleta?! Part 3

Go down 
+10
Miss Teja.
Child.
Bex.
severus
SmokeyMcPot
.The.Burning.Glory.
Wolf
Zanxy
Nordon
[.Infected.]
14 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 1:47 pm

okei. Nisem sla gledat na tvoi profil.. Drugach na msn-iu pa is kr spreiemam.. ce ie debil pa zbrisem. =] Tk da pach nisem vedla noo. =D Is sem Neža. [.btw.]×D
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 1:49 pm

ahhh dammit...nism 1. na 2. strani...dammit No, nice to meet u! Laughing
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 1:50 pm

buahahaha.^^ Ias sem 1. =P Nice to meet you too. Ti si emo baie. Resnica al laz.?! =]
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 1:53 pm

ne js nism emo...Sam ljudje pravijo da sm zato kr poslušam HIM... Mam pa ene par emo značilnosti (vsaj zdi se mi)Drgač pa zaenkrat nism emo.
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:00 pm

ahaa [.emic.] ^^ A izpolniuies kak moi pogoi. ×D Okei neumesna.. Mogli bi met temo '' Flirtanie oz. zmenkarie'' ×]
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:02 pm

Ja če bo velik ljudi pršlo na forum pol bi blo pametn nardit tako temo... Odgovor ti je pa že en napisu par postov nazai
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:06 pm

Vopsala.^^ Ti mi lohk pa poves a ie res.?! Deii povabmo folk. Is bi mela to temo. ×D
Nazaj na vrh Go down
Zanxy
Just me
Just me
Zanxy


Število prispevkov : 1004
Age : 31
Location : Maribor itak.
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:11 pm

Nordon je napisal/a:
ne js nism emo...Sam ljudje pravijo da sm zato kr poslušam HIM... Mam pa ene par emo značilnosti (vsaj zdi se mi)Drgač pa zaenkrat nism emo.



Why for the fuck si emo ce poslusas HIM ? onli so love metal ne pa emo...... *sigh* nevem zakaj to ludi ne razumejo .....


.Infected. je napisal/a:
Vopsala.^^ Ti mi lohk pa poves a ie res.?! Deii povabmo folk. Is bi mela to temo. ×D

Izvoli, naredi si jo ^^
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:13 pm

ia pa s kom nei flirtam.?! Zadne case sm edina punca ki komentira. =/ Ne morte se usi na mene spravit. =D
Nazaj na vrh Go down
Zanxy
Just me
Just me
Zanxy


Število prispevkov : 1004
Age : 31
Location : Maribor itak.
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:15 pm

ja lej ce bojo se pac bojo Very Happy sej ki pise da jih mors vse vzet ? xD
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:20 pm

zaenkrat se ni teme tk da se tut ne morio. Is ie nm naredla tk pol tk zgleda koda hocm fanta met.. kar pa splooh ni res. Tk daa ce bo kir bo [.kar.pa.dvomim.]
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:22 pm

Ja, kr ti to zrihtej! OK da se ne boš pretegnala (lazy-ass) mam modre oke, suh, nekadiuc, odvisn od muske, mislim da si znam kj zmislit, glede romantičnosti se še nism preizkusu, tk da nč ne rečm Very Happy

Ja, nekaterim se ne da vbit u glavo da ni use emo.... Je pa res da so u mojem razredu skor usi rap pa hiphop varijanta... Js pa revček edini HIM fan (severus je reku da mu je ušeč sam se tega kr naenkrat sramuje) Usi majo isto postrižene lase, usi se isto oblačijo, usi isto poslušaj - BMX, ludacris, 50cent pa narodnjake, usi me majo za vesoljca. Tu govorim o tistih, ko poslušajo rap, ne o preostalih 4 ki me še priznavate kot vašega sošolca... DOUGCAJT Hvala bogu da sm šou lani u Oxford pa slišu za HIM kr drgač...ka veš kje bi biu dans.
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:28 pm

sem pach lena noo.^^ Sam ko se pa men seta pol pa tut celo Velenie okol obrnem to ie pa usak drug dan.×] Ce pa ti nisi tk len dei pa tii.!! Prau rada bi vidla kk bo to zgledlo. ×D

Dei ne bit tak ko tvoi sosolci.!! Rap && Hip-hop fui.. to so ponavadi wnb pa se sam delaio.. evo to ie folk ko ga pa is sovrazim.. wnb folk.!
Nazaj na vrh Go down
Wolf
Moderator
Moderator
Wolf


Število prispevkov : 260
Location : Volkec™
Registration date : 11/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:42 pm

Nordon je napisal/a:
Ja, kr ti to zrihtej! OK da se ne boš pretegnala (lazy-ass) mam modre oke, suh, nekadiuc, odvisn od muske, mislim da si znam kj zmislit, glede romantičnosti se še nism preizkusu, tk da nč ne rečm Very Happy

Ja, nekaterim se ne da vbit u glavo da ni use emo.... Je pa res da so u mojem razredu skor usi rap pa hiphop varijanta... Js pa revček edini HIM fan (severus je reku da mu je ušeč sam se tega kr naenkrat sramuje) Usi majo isto postrižene lase, usi se isto oblačijo, usi isto poslušaj - BMX, ludacris, 50cent pa narodnjake, usi me majo za vesoljca. Tu govorim o tistih, ko poslušajo rap, ne o preostalih 4 ki me še priznavate kot vašega sošolca... DOUGCAJT Hvala bogu da sm šou lani u Oxford pa slišu za HIM kr drgač...ka veš kje bi biu dans.

Shocked Pa kje ti živiš js NE MOREM BREZ ROCKA IN METALA. Ni da ni , rap mi je pa zanič totalno in podobne zvrsti.
Aja pa nejc, for the record men so HIM čist dobra skupina tk enih 6 komadov majo ful dobrih Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.izklop.com
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:44 pm

ja sj sm napisu, da govorim o onih...drugih, ne o vas ( s tistimi 4 sem mislu tebe, psychota, severusa pa baddoga)
OMG all of a sudden ljudje poslušajo HIM... ti, Severus, sam še psychotu pa dogu morm spremenit mišljenje (dawg bo trd oreh, kr nikol ne prizna tongue ) JOY TO THE WORLD; PPL LISTEN TO HIM!!
Nazaj na vrh Go down
Wolf
Moderator
Moderator
Wolf


Število prispevkov : 260
Location : Volkec™
Registration date : 11/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:51 pm

Ma nwm , men so bli tk že prej ful dobri , sm jih skoz poslušu ... ko jih je moj brat tut poslušu sam pol sm mal spremeniu pota in prešaltal na drugo pol pred kakim 1 letom pa spet tk kdaj pa kdaj kero pesem. Zdj mal bolj ko je več cajta za poslušat več skupin. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.izklop.com
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:52 pm

Tema ie o dekletih lepo prosim.!! =D Brez nas ste fantie nich.. ^^ Tk da little respect.!!


Nazadnje urejal/a Sob Dec 22, 2007 2:52 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 2:52 pm

aha pol si sam nisi upu pred dogom priznat... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Wolf
Moderator
Moderator
Wolf


Število prispevkov : 260
Location : Volkec™
Registration date : 11/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:00 pm

Eh ne ,sam nisem jih več poslušu , pol sm pa jih spet začeu. Na Frets On Fire se je pa Killing Loneliness pa Rip Out The Wings Of A Butterfly fajn špilalo. Very Happy

Ok zdj se pa že odaljujemo od te teme, šibamo nazaj na ontopic.

"I like big butts and i cannot lie ,you other brother's can't deny ,.... " Laughing
Nazaj na vrh Go down
http://www.izklop.com
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:03 pm

čakičakičaki....killing loneliness pa rip out the wings of a butterfly JE NA FRETS ON FIRE??????
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:08 pm

"I like big butts and i cannot lie ,you other brother's can't deny ,.... "

omfg.^^ Is sm bol suhcata tk da iaa. =D Itak pa is usakega vidim ce za mano pogleda [.tk.daa.back.off.] ×D Ne me resno iemat zdei mi ie domislia podiviala [.Nordon.kriv.] ^^
Nazaj na vrh Go down
Wolf
Moderator
Moderator
Wolf


Število prispevkov : 260
Location : Volkec™
Registration date : 11/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:11 pm

@Nordon itak da je ane, pa še ene 3 al 4 jih je. So fajne ja. Te je že začelo mikat ha Cool What a Face

Bo treba sam malo še počakat pa se bo Guitar Hero 3 zmodiral da bomo lahko svoje muzike noter dal, pol bo pa fešta. bounce Ko je Guitar Hero 3 10x boljši od Frets On Fire.


Nazadnje urejal/a Sob Dec 22, 2007 3:14 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.izklop.com
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:13 pm

Sam to se pa se is striniam.^^ To ie prau svetovno igrat. =] Naiibols mi ie v dvoie.
Nazaj na vrh Go down
Wolf
Moderator
Moderator
Wolf


Število prispevkov : 260
Location : Volkec™
Registration date : 11/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:15 pm

Ja pa to mam js doma , pa tk špilamo skupi tk dva pa po dva .... fuuuuul je noro.
Nazaj na vrh Go down
http://www.izklop.com
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:17 pm

to pa tk al tk. Zdei pa nzai k temi.!! ^^ Dei komentriri moi preisni koment o tvoi iziavi.=D
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:21 pm

must....not....play....frets on fire......must.....resist!......must....not....dwonload....bzzt.....................................................................RESISTANCE IS FUTILE!



razlaga:
zgornji teks prikazuje, kako se najprej poskušam upreti želji po igranju GH3 in FOF, sledi bzzzt - ko me želja obsede, nato tišina in po njej, citat iz priljubljene tv-serije star trek. Stavek nenehno izgovarjajo takoimenovani "borg-i", ljudje, pretvorjeni v stroje, ki so med sabo povezani in razmišljajo samo o enem - uničenju človeštva. Torej sem se spremenil v borga, ki ima le 1 cilj: špilat HIM komade na FOF pa GH3, čeprav sem to igro pred tem postom sovražil.


aja pa infected - najraj greš u dvoje?? No, nism vedu da ljudje to kr tk govorijo okol... Very Happy


Nazadnje urejal/a Sob Dec 22, 2007 3:22 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Wolf
Moderator
Moderator
Wolf


Število prispevkov : 260
Location : Volkec™
Registration date : 11/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:22 pm

Hja tak je , lepa rita je + pri ženskah to se ve. Zdaj ne sme bit preveč "junk in the trunk" ampak tak fajn podloženo bi reku . Very Happy Seveda če ma ženska balkon ni nič narobe ... if you know what i mean. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://www.izklop.com
Zanxy
Just me
Just me
Zanxy


Število prispevkov : 1004
Age : 31
Location : Maribor itak.
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:29 pm

Nordon je napisal/a:
Ja, kr ti to zrihtej! OK da se ne boš pretegnala (lazy-ass) mam modre oke, suh, nekadiuc, odvisn od muske, mislim da si znam kj zmislit, glede romantičnosti se še nism preizkusu, tk da nč ne rečm Very Happy

Ja, nekaterim se ne da vbit u glavo da ni use emo.... Je pa res da so u mojem razredu skor usi rap pa hiphop varijanta... Js pa revček edini HIM fan (severus je reku da mu je ušeč sam se tega kr naenkrat sramuje) Usi majo isto postrižene lase, usi se isto oblačijo, usi isto poslušaj - BMX, ludacris, 50cent pa narodnjake, usi me majo za vesoljca. Tu govorim o tistih, ko poslušajo rap, ne o preostalih 4 ki me še priznavate kot vašega sošolca... DOUGCAJT Hvala bogu da sm šou lani u Oxford pa slišu za HIM kr drgač...ka veš kje bi biu dans.

hja nordon vem kak je to, na nasi Osnovni soli sem bil edini ki je to poslusal :/ zaj si pa predstavlaj vsi na nulo skinjeni pa samo edn z dugo cupo prek ene oke :/ kak je ze to zgledalo, kaj sele to kaj ms meu obelceno......
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:29 pm

oo lool.^^ Iooi Nordon. =D Mislim Guitar Hero noo.
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:36 pm

Zanxy je napisal/a:
Nordon je napisal/a:
Ja, kr ti to zrihtej! OK da se ne boš pretegnala (lazy-ass) mam modre oke, suh, nekadiuc, odvisn od muske, mislim da si znam kj zmislit, glede romantičnosti se še nism preizkusu, tk da nč ne rečm Very Happy

Ja, nekaterim se ne da vbit u glavo da ni use emo.... Je pa res da so u mojem razredu skor usi rap pa hiphop varijanta... Js pa revček edini HIM fan (severus je reku da mu je ušeč sam se tega kr naenkrat sramuje) Usi majo isto postrižene lase, usi se isto oblačijo, usi isto poslušaj - BMX, ludacris, 50cent pa narodnjake, usi me majo za vesoljca. Tu govorim o tistih, ko poslušajo rap, ne o preostalih 4 ki me še priznavate kot vašega sošolca... DOUGCAJT Hvala bogu da sm šou lani u Oxford pa slišu za HIM kr drgač...ka veš kje bi biu dans.

hja nordon vem kak je to, na nasi Osnovni soli sem bil edini ki je to poslusal :/ zaj si pa predstavlaj vsi na nulo skinjeni pa samo edn z dugo cupo prek ene oke :/ kak je ze to zgledalo, kaj sele to kaj ms meu obelceno......

is pa sm edini emic na school.. pa me razrednicarka neki sprasuie ce se se kei rezem pa too. o.0 prau nadlezno.. en× mi ie predavala da se use zacne s pirsom pol pa cote pol pa ziletke pa bla bla bla.. skor zaspala umes.^^ zdei me pa non stop sprasuie pa gleda roke ce se rezem.. Iah sei folk ma pa noge tut. ×D To ie v primeru krize [.ce.sm.v.bedu.]
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:39 pm

ok.....nism tok "u bedu" vidm... So še hujši od mene. razredničarka???? faaak
Nazaj na vrh Go down
Wolf
Moderator
Moderator
Wolf


Število prispevkov : 260
Location : Volkec™
Registration date : 11/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:39 pm

Aha ti misliš comment na Guitar Hero 3. To je pa res ena najboljših igrc da je neverjetno. Sam še dodajanje svojih pesmi manjka pa bi blo the perfect package. No sj zdj se bo to zmodiralo pa se bo dalo to nardit ,sam to zdj čez en cajt.
Nazaj na vrh Go down
http://www.izklop.com
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeSob Dec 22, 2007 3:44 pm

ia iaa. =/ Prau nadlezna ie zee. Ce nas ma kao za niene froce pol pa ma take butaste.. Ka io boli ce se rezem al pa nee. Sei sm pridna && odlicna usako leto v school. Pol se pa se dereio emoo po soli ko grem mim.. Huala bogu da me sosolci razumeio. =]
Nazaj na vrh Go down
.The.Burning.Glory.
Admin
Admin
.The.Burning.Glory.


Število prispevkov : 153
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 2:12 am

Sam ej sj js sm te zadnič vidu pa se oblačiš čist tk ko Emo Razz
Nazaj na vrh Go down
https://ne0n-forum.slovenianforum.com
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 2:16 am

is.?! eh nee. ^^ To zihr ni blo men namenieno.. Is sploh ne zgledam ko emo.!! Tk da nevem ka me usi neki zokaio s tem.?!
Nazaj na vrh Go down
Zanxy
Just me
Just me
Zanxy


Število prispevkov : 1004
Age : 31
Location : Maribor itak.
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 2:54 am

lol Very Happy dja sliko pa omo povedali Laughing
Nazaj na vrh Go down
[.Infected.]
Ne0n forum g33k
Ne0n forum g33k
[.Infected.]


Število prispevkov : 802
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:54 am

bbbbbbb. Dream on. =D
Nazaj na vrh Go down
SmokeyMcPot
Prišlek
Prišlek
SmokeyMcPot


Število prispevkov : 42
Age : 30
Location : ...
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:12 am

haha.....dei no...dei eno sliko posl....zdj pa se mene zanima kaka si What a Face
Nazaj na vrh Go down
severus
VIP
VIP
severus


Število prispevkov : 344
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:50 am

1. nejc, glede him....njihova muzika je enkratna sam so pedri, nikol nism reku da mi niso ušeč, sam ful so mi mutavi ce izvzamemo glazbo.
2. infected posl sliko da bomo vedl kaka si u resnici
3. Na kiro šolo hodiš da si edini emič na sql? jezus marija še u šaleku mamo kakega emota al pa 2(nejc, pa......erm......domenG pa še kak se bi najdu)
4. Če se že morš rezat, se ne rež z žiletko
5. Učitlco pretep po šoli pa ti bo nehala težit
6. rad bi vidu tvoj fris ko ti teži =)
7. od kdaj pa ucitlce vejo ka je to emo? c-c-c lol! lol! lol!
8. en dan me ni pa ze majo usi 100% vec commentov ko nazadjne, tt forum owna
Nazaj na vrh Go down
SmokeyMcPot
Prišlek
Prišlek
SmokeyMcPot


Število prispevkov : 42
Age : 30
Location : ...
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 6:22 am

lol!
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 7:25 am

poooošl fotko! plosk plosk ploskplosk plosk pooošl fotko! plosplosk plosk plosk plosk cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Zanxy
Just me
Just me
Zanxy


Število prispevkov : 1004
Age : 31
Location : Maribor itak.
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 8:13 am

nordon nevem ce je to kaki efekt naredlo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
severus
VIP
VIP
severus


Število prispevkov : 344
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 8:38 am

ej infected, lepo te prosim da daš svojo fotko na tale forum da bomo drugi vidli kk zgledaš, prosim... Sad
Nazaj na vrh Go down
SmokeyMcPot
Prišlek
Prišlek
SmokeyMcPot


Število prispevkov : 42
Age : 30
Location : ...
Registration date : 10/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 8:45 am

ia dei res......dei io gor Very Happy What a Face
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 9:14 am

Lej 1 uro cajta si uzam, pa se sliki, pa poskuši čimbol normalno zgledat, pa potem tabolšo sliko dj gor! simpl!!
Nazaj na vrh Go down
Zanxy
Just me
Just me
Zanxy


Število prispevkov : 1004
Age : 31
Location : Maribor itak.
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 9:32 am

@nodon: kot pasulj si pozabo tam pri simpl Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 9:38 am

ja sj vem..sm zanalašč lol! Ej zka ti vedno napišeš @nordon???Pa u chatroom tut piše @Nordon zaka to???
Nazaj na vrh Go down
severus
VIP
VIP
severus


Število prispevkov : 344
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 10:23 am

@nordon označuje odgovor nordonu
pa za fotke ne nucaš 1h omfg, mogoc 15 min največ lol!
Nazaj na vrh Go down
Nordon
Admin
Admin
Nordon


Število prispevkov : 710
Registration date : 09/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 11:02 am

ja sam kr je noče dat gor vrjetn ni glih za pred fotoaparat.... Pa naj si uzame lepo cajt, pa se kr slika nonstop, pa bo že ena fajna slika nastala Razz
Nazaj na vrh Go down
Zanxy
Just me
Just me
Zanxy


Število prispevkov : 1004
Age : 31
Location : Maribor itak.
Registration date : 08/12/2007

Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 11:02 am

v onem boxu pa @ oznacuje da si admin, .... zakaj pa napisem @Nordon ti pa je je tako la tako ze razlozo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dekleta?! Part 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekleta?! Part 3   Dekleta?! Part 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dekleta?! Part 3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 6Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Dekleta?!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne0n Forum :: Life :: Dekleta-
Pojdi na: